Na vlastní pěst

20. july 2017 at 20:10 | Elie
Začala jsem podnikat věci na vlastní pěst a moc se mi to líbí. Vlastně to vzniklo úplně nevinně s první návštěvou kina, kdy jsem šla úplně sama. Ono si řeknete vždyť to zas tak moc není, ale pro holku s překonanou (schválně nepíšu vyléčenou) sociální fobií to je docela skok. Prostě jsem hrozně moc chtěla vidět Doktora Strange a zrovna nikdo neměl čas a já to tak moc chtěla vidět, že jsem prostě šla. BTW film byl skvělej a určitě nelituju, že jsem šla. Naposledy jsem byla na novém Artušovi, no pokud neznáte historii, tak doporučuju, jestli ano, tak budete převracet oči až do lebky :DNo, navštěvy kina na vlastní pěst se mi zalíbily tak moc, že jsem si minulý týden troufla i na večeři. Prostě jsem měla chuť se pěkně oháknout a někam vyrazit, tak jsem šla na večeři. Dala jsem si skvělý burger k němu dva drinky a jela před dvanáctou dom

A s nově nabytým nadšením jsem se rozhodla, že podniknu i pár výletů na vlastní pěst, takže jsem vyrazila minulý týden na výlet do Frýdlantu za svou sestřenkou vzdálenou 150 kilometrů od mého bydliště. Cestou jsem to vzala přes Liberec a byl to skvělý výlet.

Bohužel kvůli dešti jsem se nedostala na Ještěd a hezky bylo jako na potvoru až když jsem musela jet domů.

Před libereckým nádražím jsem neodolala zdokumentování grafitti na zdiVe vlaku jsem za celý víkend strávila asi šest hodin při cestě tam a zpátky, ale popravdě já cestuju vlakem hrozně ráda. Teď už v těch novějších je to pohodlné a velice ráda se dívám při cestě z okna, čtu knížku nebo poslouchám písničky.


Hrozně moc se mi líbí tahle zrekonstruovaná nádraží, která vypadají jako namalovaná :)

Liberecké autobusové svítivě červené nádraží :) a radnice.

I když fotky sebe na blog nepřidávám, tak jednou udělám vyjímku. Takové to typické selfie na miliontý pokus, přičemž jsme asi pobavily celé náměstí výbuchy smíchu při snaze o "inteligentní" fotku.

Ehm :D takhle to dopadlo, ta tmavovlasá jsem já....

Nádherný výhled z Albrechťáku.A pár obrázků z vesnice :)


Z prava dobrý, z leva tramvaj :DProč jsem vlastně tenhle článek přiřadila k tématu týdne? Protože zní Kdybych tak mohl/a změnit svůj život, tedy neměním celý svůj život, měním pouze některé jeho části a sebe. Měním svůj přístup k životu a k sobě samé a myslím, že je to dobrá věc a tohle je pouze začátek :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Platan Platan | Email | Web | 22. july 2017 at 10:33 | React

Niekedy si naozaj človek musí poradiť sám, inak nezažije/nedostane to, čo chce. Dobre, že si sa takto odhodlala :-)

2 Elie Elie | 26. july 2017 at 20:58 | React

[1]: Ano, občas je potřeba takové to pověstné kopnutí do zadku a já jsem taky velice ráda, že jsem se odhodlala :-)

3 Tereza H. Tereza H. | 12. august 2017 at 17:36 | React

Jé, tak až tě zas popadne chuť, přijeď někdy za mnou, do Rumburka. ;-)

4 Elie Elie | 17. august 2017 at 21:17 | React

[3]: Terko, až zas budu mít nějaké to volno a nasetrene nějaké drobné, tak se stavím moc ráda 😊

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
THX 4 visit. P.S:Come back soon Elie