Kluk s ostrovy v očích

11. february 2017 at 17:53 | Elie |  Nezařazené
Slovy sira Isaaca Newtona...Každá akce vyvolá reakci. Jen možná někteří z nás nedávali zas až takový pozor na hodinách fyziky. Je zvláštní, jak nás někteří lidé přitahují. Obzvlášť nás píšící, poznáme lidi s příběhem. S příběhem, který stojí za to být odhalený. Takoví lidé nás přitahují jako můru plamen.

Mám jednoho takového kamaráda. Být s ním v jedné místnosti je jako dát k sobě opačné magnety. Pomalu se sunou k sobě a když už to člověk nečeká, cvak a přitáhnou se. Je to jako stání na hraně útesu a čekání na pád.
Dlouho mi trvalo, než jsem si byla schopná přiznat, že právě tenhle člověk mě přitahuje. A co život a alkohol nechce, vyskytnou se situace, kdy vyplují na povrch i ty nejvíce popírané skutečnosti. Posledních pár let pracuji na svém statutu mrchy, ba dokonce si na tom zakládám a tak se stalo, že tenhle člověk si myslí, že kdyby něco zkusil ,tak ho pošlu do hajzlu. To byla jeho slova. No jedno pozitivum to má, Mrcha je mrtvá, ať žije Mrcha opravdu se mi povedlo vytvořit dokonalou iluzi potvory. Je to zvláštní, zrovna u něj jsem měla dost často pocit, že vidí skrz mě, což mě děsilo a i právě to mě přitahovalo.

A zároveň z něj mám pocit, že se tím baví a zároveň přemýšlím, zda má takovou chuť položit své ruce na mě, tak jako já mám chuť položit své ruce na něj. Vím, že by to bylo dobrodružství, které by stálo za to. Malá jiskra a shoříš.

Nebo prostě jen možná vyvozuji špatné závěry. Vždy si vzpomenu na film Až tak moc Tě nežere. Vlastně je to na palici. Jo nebo ne. Náznaky, psaní, flirtování a pak zas nic, ticho po pěšině. Stále čekám, až se jednou rozhoupe popadne mě. Nejsem zrovna dvakrát svěřovací typ, ale funguje u mě princip, že co napíšu už mi nezatěžuje hlavu a tohle mi běhá v hlavě, jako křeček v kolečku. Možná je celé kouzlo v tom, že ho nemůžu mít a možná taky ne, ale to se nejspíš nedozvím....
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sabča Sabča | Web | 11. february 2017 at 18:05 | React

fajn blog
zvu tě na svůj :-D

2 Elie Elie | 7. april 2017 at 15:56 | React

Děkuji :-) jukla jsem :-)[1]:

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
THX 4 visit. P.S:Come back soon Elie