After all this time? Still believe in fairytales

1. december 2016 at 13:22 | Elie |  Téma Týdne
Občas, když se podívám do zrcadla, tak si říkám, že jsem prostě moc velká mrcha, než aby mě někdo miloval. Vlastně si na tom zakládám. Radši, ať se lidi bojí Tebe, než aby ses ty musel bát jich.
Kdo se mi po těch všech zklamáních může divit.
A přece, když jsem byla teď v neděli na slavnostím rozsvícení našeho stromečku, jsem dostala důkaz, že tak nahnutý to se mnou asi nebude. Stála jsem na náměstí se svou kamarádkou a její rodinou. Stála jsem pod tou spoustou stromů v aleji, které byly zhasnuté a mrzla mi prdel neskutečným způsobem, moderátor pořád kecal a protahoval to rozsvícení do nekonečna. Jenže když se všechna ta světýlka po půl hodině mrznutí rozsvítila, tak mě na ten malý okamžik zahřálo, cítila jsem zvláštní klid a radost.
Včera, když jsem byla ve městě nakupovat, po páté hodině, už když se setmělo, tak začal padat sníh. Bylo to nečekané, všude svítila světýlka a já zvedla hlavu směrem vzhůru k té černočerné temnotě a začaly na mě padat ty malé bílé drobounké vločky a opět mi bylo dobře a radostně. Možná je to blížícími se Vánocemi, protože mě dojímá i blbá reklama se psem od Vodafonu.
Ale jestli někomu řeknete, že mám srdce, popřu to.
Už asi po milionté uvidím Popelku, ale těším se na to i po těch letech.

A až zas budu sedět v obýváku na Štědrý den a budu sledovat televizi, tak se sama sebe budu ptát... A ty po těch letech stále věříš na pohádky?
 

1 person judged this article.

Comments

1 Konduto-sama Konduto-sama | 6. december 2016 at 8:40 | React

Jo, depka je vážně kouzelná :-P jen když jí máš dokážeš psát neuvěřitelné věci, až fantastické :-D mám tu samou nemoc víš, tak vím o čem mluvím :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
THX 4 visit. P.S:Come back soon Elie