June 2016

One nail to my coffin

20. june 2016 at 21:52 | Elie |  Téma Týdne
One, two, three
one nail to my coffin
one nail to my knee
four, five, six
one nail to my coffin
one nail to my boat across the River Styx
seven, eight, nine
one nail to my heart
one nail to my coffin, I´ll be fine
one nail to the wood ripped it apart
one nail to my brain
only one nail to wins this game
one nail what for you looking for
don´t wanna be this nail anymore
let´s became a hammer

The Queen is Back (39)

13. june 2016 at 15:16 | Elie |  Z deníku Kurtizány-zakladatelky klubu Nymf
15.12.2014
O půl roku později
I´m back my Bitches

Choulila jsem se v černém kalhotovém kostýmku a Burberry kabátě, zachumlaná v šále a zimních kozačkách na mezinárodním letišti v Richmondu a čekám na let zpátky do Států. Přísahám, že už si nikdy nebudu stěžovat na newyorské zimy. Jakože přes tři metry sněhu snad už od půlky října? My newyorčani se děsíme už jen třiceti čísel, natož tří metrů. Za pár hodin uvidím Camerona. První dva měsíce jsme spolu moc nemluvili kvůli nedostatku času a telefonování přes satelitní telefon taky není to pravé ořechové.

Po výstupu z letadla se mi najednou rozklepala kolena a zhoupl žaludek. Po půl roce uvidím Camerona.
Prostě tam jen tak stál u letištní brány a čekal na mě. Rozběhla jsem se k němu. Popadl mě do náruče a zvedl do vzduchu. Dívala jsem se seshora do jeho karamelových očí a bylo to všechno, co jsem v tu chvíli potřebovala. Pustil mě na zem a já mu zabořila nos do krku a nadechla se jeho vůně. Pevně mě k sobě přitiskl. Líbal mě všude.
"Miluju Tě Huntingtnová . Vítej doma." Zašeptal mi do ucha.
"Pojď, někoho ti představím." Propletl si prsty s mými a usmíval se. Zamířil k drobné zrzce a malému klukovi, který byl jako Camova malá kopie. Černé nastajlované vlasy, košile a džíny a v ruce svíral skate.
"Kiaro, tohle je Joey z programu Velký Bratr, takže to je můj malej bráška."
Prcek se zamračil, "nejsem malej Drakeu, bude mi skoro 11."
"Jo jasně," zasmál se Cam a rozcuchal mu vlasy.
"Nech toho nebo tý kočce řeknu, jak si skoro brečel, že ti strasně chybí," vrátil mu to prcek i s úrokama. Jop, Joey se mi rozhodně líbí. Měla jsem co dělat abych se nerozesmála.
"Kočce?" zeptala jsem se.
"Jo, Drake řikal, že se tak přezdívá hezkým holkám s dlouhýma nohama." Odpověděl mi upřímně.
"Came, co ho to učíš?" naoko jsem se zhrozila.
Oba se na sebe otočili a pronesli navzájem: "ženský". Cameron mu nastavil pěst a ťukli si. Jop to dítě totálně zkazil. To už jsem to nevydržela a rozesmála se.
"Tohle je Tess," otočil se Drake zpátky ke mně, "moje společnice ve střízlivosti."
"Ahoj moc ráda tě konečně poznávám. Cameron o tobě pořád mluví, takže je to jako bych tě znala. "
"Nápodobně," usmála jsem se na ni.
Cameron zrudl a já jí podala ruku. "Ať ti říkal cokoliv, praštila jsem ho jenom dvakrát." A mrkla jsem na ni.

"Měls pravdu Drakeu, líbí se mi." Usmála se na něj
Podívali se na sebe a proběhla mezi nimi bezeslovná komunikace, kterou jsem neměla šanci pochopit.
"Čepici, rukavice a šálu," zavelel Cam Joeymu a podal mu ruku. Prcek jí bez námitek popadl a vyrazili jsme společně ven.
"Půjdem na kafe?" zeptala se Tess a já nadšeně přikývla.

Takže vítej doma Huntingtnová.


Bye bye bitches/Farewell (38)

13. june 2016 at 14:45 | Elie |  Z deníku Kurtizány-zakladatelky klubu Nymf
30.6.2014
Bye, bye bitches/Farewell

Těch 14 dní při návštěvách Camerona v centru závislých uteklo jako voda. Poslední dva dny byly nejhorší. Upadl do deprese, kdy bojoval sám se sebou a nechtěl nikoho vidět. Takže jsem místo toho balila a tahala ze zaměstnanců Huntigton medical nějaké informace, abych byla taťkovi co platná.

Teď tu stojím v červených minišatech a černém kostýmkovém sáčku od Ralpha Laurena, v červených louboutinkách a s vysokým culíkem a doufám, že mi v tom ve Vancouveru za pár měsíců neumrzne zadek. Stojím tu sama uprostřed letiště JFK v odbavovací hale a čekám, až vyhlásí můj let. Přemýšlím o Vancouveru, prý nejekologičtější město Ameriky. Těším se na práci s otcem. A nesmím zapomenout na hokej a sexy herce, rozhodně se vydám po stopách Stargate, no co pranýřujte mě, ale vyrostla jsem na tom. Jo a Dr. Jackson je moje platonická láska :P

Beca odletěla do Francie už včera a nemyslím si, že se vrátí brzy. Cameron odlétá do Konga za 14 dní a musí se ještě dát do pořádku. Bude mu přidělený společník ve střízlivosti. Zvládne to, alespoň si tím utěšuji svoje svědomí. Neměla bych odjíždět, ale když neodletím dnes, tak už nikdy a nechci se zaseknout na místě. Jane jsem dohodila brigádu v IT oddělení u taťky v práci, myslím, že si s Dwaynem budou rozumět. Max odjel na veterinární praxi do Německa kamsi v Evropě. Volal, že prý tam někoho potkal. Dana, kluka co tam byl na soustředění s americkým fotbalem. Poslal mi fotky. Odpřisáhla bych, že ten kluk je stoprocentní heterák. Skoro stokilová hora svalů, hrající fotbal. Varovala jsem Maxe, aby nebyl zklamaný, myslím, že to bylo zbytečné. Mike se toulá kdesi po Sibiři najít znovu matku a zbytek rodiny alespoň z toho mála informací, které mu dala babča Nadja. Možná, že tam hledá spíš sebe.

Z myšlenek mě vytrhlo hlášení letu. Usazuju se v sedačce, zapínám si pás a beru prášky na uklidnění. Moje poslední myšlenka je, že tenhle novej život kopnu jehlovejma podpatkama do koulí a nechám ho kleknout na kolena jako malou děvku a budu ho zasraně vlastnit. A světe div se, budu v tom setsakramentsky dobrá.
Zavřu oči a doufám, že se probudím až v Kanadě.


Rehab (37)

13. june 2016 at 14:24 | Elie |  Z deníku Kurtizány-zakladatelky klubu Nymf
9.6.2014
Rehab
Cameron byl mimo tři dny a doktoři už vyhrožovali, že už se taky nemusí probudit vůbec. A proto, když už jsem třetí den klimbala v křesle vedle něj, držíc ho za ruku se mohla zbláznit radostí, Když se vedle mě ozvalo, " nespi Huntingtnová."

"Came, panebože Came." Poližila jsem si hlavu k němu na hrudník a rozbrečela se jako malá holka. V jeho
přítomnosti to dělám nějak moc často. Rukou s kapačkou mě hladil po vlasech.

"Kiaro, já tě slyšel, víš, tam na tom hřbitově. Miluju tě Huntingtnová, tak to nepodělej."

Podívala jsem se na něj uslzenýma očima. "Jo?"

"Jo." řekl rozhodně a přitáhl si mě blíž, aby mě políbil.

"Víš zdálo se mi o ní, o Dianě. Říkala, že musím zpátky a že to není moje vina. Ona mi odpustila Kiaro. Odpustila mi."

"Doktor s tebou bude chtít mluvit, je ti to jasný?"

Jen jsem to dořekla, vešel dovnitř. "Slečno Huntingtnová, mohu vás požádat, abyste odešla? Potřebuji s panem Cameronem mluvit o samotě."
"Samozřejmě."

Doktor u Camerona strávil asi hodinu. Bylo mi jasné, že spolu mluví o jeho závislosti, o tom, co se stalo a kam ho to přivedlo a co ho to málem stálo. Předtím už mluvil se mnou. Ptal se mě, zda jsem o tom věděla. Po pravdě jsem mu odpověděla, že ne, ale že mám podezření, že s tím začal někdy po Dianině nehodě a že nejspíš v posledních dnech a obzvlášť po jejím pohřbu přisypával trochu víc. Vysvětlovalo by to i jeho rychlé změny nálad, nebo naprostou otupělost. Také se mě ptal, zda bude ochotný se léčit. Na to jsem mu mohla dát kladnou odpověď. Když se mě zeptal proč, odpověděla jsem mu, že se mu chystám říct, že ho miluju, tentokrát bez nátlaku okolností. Na to se usmál a odešel.
Jak se ukázalo, moje tušení ohledně doby jeho závislosti bylo správné. A já ho potřebovala nějak motivovat k léčbě.

"Ráda bych ti Came něco ukázala." Řekla jsem mu když jsem se vrátila zpátky do pokoje. "Vlastně jsem to ještě ani já sama neviděla od doby, kdy to bylo natočený."
"Whoa brzdi Huntingtnová, myslím, že ještě nejsem připravenej vidět tvoje odmácí videjko, i když to určitě bude stát za to."
"Haha, Camerone," praštila jsem ho do ramene, "radši se koukej."
Jop, správně. Pustila jsem mu svoje sněžící kokainový video, kde naprosto sjetá tancuju na jehlách na stole v Nexu. Rozjetý zorničky, zpocená, vlasy přilepený k obličeji a totálně mimo realitu. Nějakým zvráceným způsobem jsem přitom vypadala sexy a děsivě zároveň. Děsivý bylo hlavně dostávání se z toho jednodenního výletu za moje hranice.
Cameron tři dny z absťáku prospal, ale teď ho čeká ten zbytek. A ten bude daleko horší. Ta nejhnusnější věc z toho všeho? Paranoia, noční můry, pocení se, je toho v menu spoustu a nepřichází to postupně, ale všechno naráz, aby ten zážitek z toho dobrodrůža byl stoprocentní. Tuny rozbitého nábytku a skleněných věcí. Ale přece něco z toho bylo ještě horší, věcí, kterých jsem v tom stavu řekla Bece lituju dodneška a taťku to stálo nemalý peníze, aby tyhle moje sračky držel mimo média.

Teď už mi zbývá jen poslední věc.
"Came? Na konci měsíce odjíždím. Bude to na půl roku. Možná máš pravdu s tím, že jsem zbabělá sobecká mrcha, ale tohle fakt potřebuju udělat. Dám nám šanci, až se vrátím."
Vzal moji dlaň a vtiskl mi polibek na kloubky prstů.
"V klidu Huntingtnová, já budu až do konce příštího měsíce zavřenej v centru na odvykačce a pak mi doktor nabídl na čtvrt roku odjet do Konga do uprchlického tábora pomáhat. Nevím, jestli jim budu nějak platnej, ale vím, že by se to DeeDee líbilo, tak to udělám pro ni. Já se vrátím v říjnu akorát na začátek školy a ty budeš doma na Vánoce. Bude to v pohodě Huntingtnová."
Bude to v pohodě. Kanada byla v pohodě, byla prostě jen v severní Americe. Ale Afrika?! Vždyť to je kurva jinej světadíl na druhý straně oceánu. Ale bude to v pohodě.
Přitulila jsem se zpátky k němu. BUDE to v pohodě.

THX 4 visit. P.S:Come back soon Elie