Blindness in me

2. april 2016 at 21:44 | Elie |  Téma Týdne
"Já přišel o zrak, ale ty jsi ta, kdo nevidí."

Ano, hádáte správně, je to citace z mého velice oblíbeného filmu Electra a ne není to proto, že tam Jenifer Garner pobíhá v sexy červeném korzetu a dokazuje závistivcům, že je krásná a natrhuje prdele špatným hochům prdele. je to trochu emancipace pro ženský ne?

Konečně přišli pěkné dny a já sedím na houpačce v zahradě mojí babičky, ohřívám se na sluníčku a přemýšlím o tématu týdne.
O té někdy i dobrovolné slepotě úplně ke všemu, ale občas díky za ní. A taky o tom, kolikrát už jsem tu takhle seděla na sluníčku s hrnkem kafe, babčou a dědou, naprosto spokojená jako ted´.
Přemýšlím, co je se mnou špatně, protože mám super přítele, kamarády, práci(ve které jsem pokladaná za zázrak, protože i z těch hnusnejch zlevněnejch kabelek dokážu posklaádat stěnu, která se prodává), auto, kde bydlet a stejně si připadám tak nějak zaseklá na místě. Nevím, nějak mi tohle nestačí, každé ráno vstát a jít do práce a opakovat to celý život. Chtěla bych něco víc. Jenže naneštěstí jako žena ani nevím, co to něco víc je.
Je něco špatného na tom, že chci od života víc, než jen každé ráno vstát a jit do práce? Přece není možné, že už se ve 22 nemám kam posunout nebo co se učit nebo nezažít nějaké dobrodružství?
Nechci se ve 40 probudit s tím, že vlastně už nemiluju svého muže, nesnáším svůj život, moje děti se mnou nemluví a já vlastně ze všeho nejvíc nesnáším sama sebe, protože mi všechno uteklo.
Proč se cítím špatně za to, že mi tohle nestačí, když pro některé je to vším? Je to určitý druh slepoty, dělám, že tuhle nespokojenost nevidím. Je to tak lepší než se tím trápit. Prostě jsem ted´ dospělá a je to pěkně na hovno, ale je to holt život.
Nebo není?
 

1 person judged this article.

Comments

1 Konduto-sama Konduto-sama | Web | 2. april 2016 at 22:42 | React

Zase depka :-P To já mám teď plnou hlavu jen práce a toho co všechno musím napsat a nakreslit :D Ale z toho možná taky vyrostu, spíš doufám, že ne :-D
Úvodní citát znám a líbí se mi, i když ten film už méně, ale to je věc názoru ;-) A zamyšlení se nad slepotou a tím že ledacos nevidím, protože to ani vidět nechci, je celkem aktuální i u mě :-P A to jsem ani nemusela sedět na sluníčku :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
THX 4 visit. P.S:Come back soon Elie