Vítej ve skutečným světě

12. march 2015 at 20:32 | Elie |  Nezařazené
Ano, správně tušíte, že si budu sypat popel na hlavu a omlouvat se svým věrným za absenci článků. Hlavně Konduto-Samě, která si napětím, jak Kiara skončí okusuje svoje beztak už krátké nehty. Důvod je prostý, nestíhám. Já vím, jak originální, ale po ukončení svého studia lítám, jak hadr na holi.
Konkrétně mezi pitomým pracákem, který místo aby lidem pomáhal jim to ještě ztěžuje a já zjišťuji, že se po těch několika návštěvách ze mě stává docela slušný rasista (i přes fakt, že moje nejlepší kamarádka je černá) , ale to se prostě nedá srovnávat. Absolvuju všelijaké jejich kurzy, které jsou upřímně řečeno k ničemu.

Taky pednluju mezi dvěma brigádami (zatím jsem jako záskok a čekám na normální smlouvu), někdy si říkám, že život má fakt zatraceně zvráceneý smysl pro humor. Z vysoké školy jsem odešla, tak teď tam pracuji, akorát na jiné fakultě. Uklízím, ale největším trestem je to, že pracuju s mojí mámou. Takže mě nepéruje ani jeden z šéfů, kteří jsou skvělí a vstřícní, ale moje matka, heh.
Druhá brigáda je lektorování zábavného vědeckého kroužku pro 1. stupeň ZŠ, což je vcelku oddechovka. Občas bývá těžké jednoduše vysvětlit, co je gravitace, nebo fotosyntéza (mám prvňáčky a druháčky), ale někdy i bývám velice překvapená, co všechno se dneska děti učí v už tak útlém věku.

No, abych toho neměla málo, tak ještě dělám autoškolu, takže prostě někam musím nacpat jízdy, což mi připomíná, že budu muset přestat prokrastinovat na blogu a jít dělat testy, protože mě v pondělí čekají závěrečky.
Když už jsem u autoškoly, tak mi dnes instruktor při jízdě povídá.
"Už tě ten Vašek pozval na kafe?" (Rozuměj další žák..)
Moje chytrá odpověď : "Ne, a proč jako?"
Následoval instruktorův pohled jakože to byla blbá otázka a odpověď : "No mi, řikal, že se na to chystá. Ale neřikej mu, že jsem ti to řek. On je z tebe trochu nervózní."
Toliko k mé okouzlující osobnosti :D To je mimochodem už druhý v pořadí :D A o tom, jak to lítá na tý vejšce se ani nebudu zmiňovat :D To není chlubení, jen prostě konstatování překvapivých faktů (alespoň pro mě). Není víc překvapující překvapení, než když zjistíte, že polovina vašich kamarádů by s váma spala, kdyby mohla. Ale když já radši kamarádím, protože jako přítelkyně stojím za prd, ale říkám si, že už by to chtělo někomu dát šanci.

A když už se konečně dostanu domů, s totálně vyždímaným mozkem, čeká mě úklid ještě tam a pak v půl osmý večer odpadnu totálně mrtvá do postele a v půl pátý ráno si to jedu nanovo. Ugh, já vím, vítej ve světě dospělých. Takže prostě už nejsem schopná ze sebe cokoliv vyplodit, protože pak o víkendu doháním, co jsem nestihla přes týden, jdu ven s kamarády, kteří už po mě po týdnu vyhlašují pátrání, a hlavně dospávám. Ale v pondělí dělám závěrečky, takže mi odpadne autoškola, ten samý týden mi snad skončí kurzy z pracáku a já se konečně dostanu ke psaní a když bude pěkné počasí, tak snad konečně zase i k běhání.
Kiara behind the scene :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Konduto-sama Konduto-sama | 19. march 2015 at 18:29 | React

To je ta nejroztomilejší výmluva, jakou jsem kdy četla :-P Hlavně to s tím autoškolákem :-D
PS: Nemusíš mě psát s tím -sama, blbě se to zkloňuje ;-)

2 Elie Elie | Email | Web | 19. march 2015 at 19:42 | React

[1]: No, to mě těší :D K autoškole, zkoušky jsem úspěšně složila se 49 body z 50, takže to jdem s autoškolákem řádně oslavit a prý bude i to fake :D :) Ano já vím, že se to blbě skloňuje :D a kapitoly jsou napsaný už je jen přepsat... :D

3 Konduto-sama Konduto-sama | 23. march 2015 at 20:43 | React

[2]: Super, tak to si kapacita, já měla bodů něco nad minimem :D Gratuluji! :-D Jo a těším se až začněš přepisovat, alespoň jednu, malinkou... ;-)
PS: Mě upřímně lidi, kteří napíšou hned do hodiny po vydání dílu, a co prosí o rychle další, vytáčej, ale nevím jak je to u tebe :-P

4 Elie Elie | Email | Web | 24. march 2015 at 21:43 | React

[3]: Šrocení, šrocení jo a šrocení :-D Nehůůůč už se na tom pracuje :-D :P Mě zas motivujou k pokračování :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
THX 4 visit. P.S:Come back soon Elie