Jak nás Ektor podělal (a neví o tom)

24. december 2014 at 19:38 | Elie |  Nezařazené
Konečně jsem po čtyřech dnech dokopala svůj velectěný zadek k reptortu z koncertu v SaSaZu. Jsem velice skoupá na sdílení osobních informací a jejich šíření po internetu, takže pro lepší orientaci, můj nejlepší kámoš dostal D. a jeho nejlepší kamoš dostane M.

Jak už jsem předesílala někde v předchozím článku, dostala jsem k Vánoců od nich lístek na koncert, konkrétně na rap(hip-hop), snad tím nikoho neurazím. No není to můj šálek kávy, ale přiznám se, že Ektora maličko, ale fakt jenom maličko žeru, proto jsem vyfotila asi milion fotek s ním(z nichž je 999 999 mázlých :D ) . No Rytmuse(čau Paťo, už máš řetěz?) docela toleruju a tom, kdo je Separ (sorry vole Separ, som Pirát, buldozer-už chápu ty hlášky kluků) jsem měla alespoň tucha a měla jsem za úkol ho vyfotit pro kamarádku, která ho totálně žere. Avšak kdo je Momo jsem však neměla tušení, teprve předevčírem mi došlo, že to je ten neznámej rapper, co zpívá v songu škola Rapu(no dobré ráno, Elie).

První dobrodůžo bylo už, že jsme se s M. přátelsky dohadovali v kolik pojedem, hádejte, kdo výhrál s vlakem ve tři? Ano, správně jáááá. Na nádru, jsem potkala kamarádku ze střední, takže jsme si ještě stihly pokecat a popřát hezké svátky. Z našeho města je to do Práglu tak hodinku a půl.
Co říci k cestě vlakem? No trošku peklo, s kámošem jsme jí sice celou v pohodě prokecali, ale jediné volné místo, bylo u jednoho týpka tak okolo 35 a záhy jsme pochopili proč. Měl kocovinu, rozlil v kupéčku pivo a hladinu kocoviny neustále dorovnával Plzničkou v plechu a neustále se nám pletl do hovoru, myslela jsem, že ho prohodím tím otevřeným okýnkem. Lezl mi tak na nervy, že bych to opravdu zvládla, byť měl nejmíň tak o 40 kilo víc než já(a stěžoval si, že ho ženský nechtějí. Nechápu proč, pijan s nadváhou je přece ideální partie, já vím, jsem zlá).
Oukej tímhle prohlášením budu za burana, ale metro je hustý :D Byla jsem v něm potřetí v životě. V půlce cesty nás vyzvedl D. , no Praha je kurevsky obrovská, já bych tam asi umřela.
Na bytě jsme se u kámoše D. trošku upravili, jak říká M., já to klidně řeknu bez obalu maličko jsme se ožrali, ale ne moc jen tak do nálady(což u mě vzhledem k mé abstinenci je přičichnutí ke skleničce(dobře byly dvě a to stačilo) a už mám nakoupeno.)
Do SaSaZu jsme dorazili na osmou, díky čemuž jsme po celý koncert stáli v první řadě u hrazení. Což znamená, že jsme vidět na spoustě oficiálních fotek. Teda většinou kluci, protože když má člověk 160 centimetrů a skoro dvoumetrový kamarády, chápete co tím chci říct... :D Speciálně pro Konduto-sama, až mě najdeš nepiš, kde jsem díky :D :P Jo a taky jsme na videu, kde si plácám se Separem, hustý co?


Koncert byl skvělý, až na to, že domu jsem přijela šíleně unavená, s vyřvanýma hlasivkama jo a na levý ucho hluchá a s bolavýma nohama, ale stálo to za to. Separ je opravdu týpek a až teprve dneska jsem se dozvěděla, že mu není ještě ani 30 :D Rytmus byl skvělý, to musím uznat, od té doby, co jsem viděla v létě na Bezdězu, jakou umí show, ho docela toleruju. Pro mě neznámý Momo, byl zajímavý, hlavně v tom, že pod okem má vytetovaný křížek, v životě bych si to nenechala udělat, ale na něm to vypadalo dobře.
A teď k Ektorovi, speciálně kvůli němu, jsem to martýrium absolvovala, ale on parchant jeden egoistický, na koncertě byl jen jako hostující zpěvák. V překladu to znamená, že zazpíval společně se všemi školu Rapu a ještě další dvě písničky a už nevylezl. WTF??!! No žeru ho, takže budiž mu odpuštěno, alespoň, že se vůbec ukázal.
Sepárek pro kamarádku :)
Ovšem překvápkem večera byl beatboxer BeatSolčy, doporučuji vyhledat :)
A ještě větším překvápkem byl však Leoš Mareš, stojící na pódiu při vystoupení Rytmuse, evidentně jsou Best Bodies :D to mě rozsekalo kompletně.
Nejhorší zážitek byla rozhodně šatna, myslela jsem, že tomu týpkovi, který se mi lepil na zadek brzo napálím. Jo jo, jsem něžná květinka.
Od kluků jsem měla zakázáno se otačet za sebe, abych neviděla, jak moc je tam narváno, viděla jsem to později na fotkách. Ještě, že tak, jinak by mi asi hráblo.
Ehm zabloudění ke koni :D Asi v půl třetí ráno :D
Odjezd domůůů
P.S.: Fotky odě mě moc nic, ono kombinace mini digitálu a špatných blikajících světel není pro focení úplně ideální. Veškeré fotografie, které nejsou podepsané mým jménem jsou z oficiálních stánek Mafia Records.
Officiální foto: http://www.mafiarecords.cz/index.php?site=galleries&idg=6777
Moc bych chtěla klukům poděkovat za skvělý dárek a úžasný zážitek a doufám, že příští rok s námi pojede i nejlepší kamarádka R. :) :*
S přáním Krásných Vánoc, Vaše Elie :*
 

2 people judged this article.

Comments

1 Konduto-sama Konduto-sama | 27. december 2014 at 15:04 | React

Co na to odepsat :-P Na videu jsem tě našla a vipadalo to, že ses tam skvěle bavila, což je prýma :-D Dobře, žes zůstala otočená :D A fotky jsou náhodou dobrý. Znám to z tátových konzertů, není to lehký udělat parádní foto v přelidněný místnosti ;-) Ale tobě se to povedlo a navíc tě obdivuju, já nemám sice problémy s lidma, ale zato jsem vždycky kolem druhý ráno úplně grogy a tím pádem i strašně nepříjemná osoba (to víš, když není spánek = není ani hodná Konduto) takže potom mě okolí nesnáší a posílá mě dospat si pár hodin do auta nebo stanu, podle toho kde jsme [:tired:]  :-) Na únavu jsem hold háklivá :-P

2 Elie Elie | Email | Web | 27. december 2014 at 15:44 | React

[1]:Hele uplne skvelej zazitek :) no to ne no, hlavne, kdyz to co fotis macha rukou do rytmu pisnicky :D Vsichni tri jsme byli tak nabuzeny, ze ani nebylo mozny byt protivny :D

3 Konduto-sama Konduto-sama | 27. december 2014 at 16:34 | React

[2]:Jasný, to chápu :-P A když ještě k tomu máš výškové parametry jako tapír, tak toho taky moc nezabereš na objektiv :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
THX 4 visit. P.S:Come back soon Elie