June 2014

Panic attack

29. june 2014 at 16:52 | Elie
17.2.2014
Panic attack

Pět dní. Pět. Zkurvenejch. Dní. Umírám zaživa. Za tři týdny jsem se měla vdávat. Místo toho jsem dostala kopačky. A teď tady chcípám bolestí na posraný hodině výpočetky, kde mě maj naučit napsat novinovej článek všema deseti prsty. Jako kdybych to už neuměla. V hlavě mi buší, nemůžu dýchat, dělá se mi černo před očima. Jop právě jsem dostala jeden ze svých panických záchvatů, a jestli okamžitě nevypadnu ze třídy, tak tady sebou švihnu o zem. Už cítím, jak mi pomalu začínají týct slzy. Jsem překysličená a musím vypadnout. Rychle jsem se vypotácela ze třídy, abych se vzápětí mohla složit na bíle vykachlíkovanou podlahu hajzlů. Čekám až ten pocit co mi drtí hrudník přejde. Hučí mi v uších a nic kromě své krve neslyším. Právě teď mi přijde jako kdyby se mi plíce a srdce zhroutili do sebe jako černá díra. Tečou mi slzy. Možná to tepání v mých spáncích odezní za dvě minuty nebo taky za dvě hodiny. Vím, že za chvíli omdlím, protože cítím, jak pomalu ztrácím vědomí a plazí se ke mně tma. Slyšela jsem tlumený dívčí křik, jako v bublině. Copak jsem při záchvatu někdy křičela? Nebo je to jenom v mojí hlavě. Asi ne těžko můžu mít tak reálný halucinace, protože jsem právě cítila, jak pod něčím úderem zavibrovala zeď, o kterou jsem opřená. Doslova násilím jsem se přinutila otevřít oči. Nehalucinuju, opravdu se vedle na klučicích záchodech pere. Divný měla jsem pocit, že to byl dívčí výkřik. A rozhodně to neznělo jako orgasmus při rychlovce. Doplazit se při panickým záchvatu k umyvadlu a zvednout se na nohy je vážně tak vysilující jak to zní. Znáte ten pocit, když chcete být nenápadný a ono to vyjde? Jop já taky ne. Zakopla jsem o odpadkový koš. Kovový. Je docela těžký jít rovně skoro v bezvědomí. Bouchly dveře. V rámci svých možností jsem rychle vykoukla.
"Drakeu, tak už pojď." Patrick Gall, Josh Brook tyhle dva podpírali Drakea Camerona a Jack Morgan poslední z jeho suity se rozhlížel kolem. Díky bohu, že ho nenapadlo se podívat k dívčím záchodům. Byla bych v prdeli. Cameron vypadal v celku mimo. A dost se to podobalo mýmu stavu. Nechala jsem je zajít za roh a pak opatrně nakoukla do místnosti. Udělalo se mi znovu zle. Tentokrát vzteky. Na zemi ležela svázaná holka. Oblečení měla na několika místech roztržený, zpocené vlasy měla přilepený k obličeji mokrýmu od slz. Byla celá od krve, ale dýchala, to bylo nejdůležitější. Rozvázala jsem ji.
"Co tě bolí?" Neřekla ani slovo jen na mě zírala. "Jsi zraněná?" Zavrtěla hlavou. Měla pravdu, krev nebyla pravá. Našla jsem kýbl. Jediné zranění, které měla, bylo vyryté D do vnitřku její dlaně. "Zůstaň tady, seženu pomoc." Zavrtěla hlavou tak zuřivě až se jí rozlítly vlasy. "Okey." Sedla jsem si k ní na podlahu a udělala jsem první věc, která mě napadla. Objala ji. Rozbrečela se mi v náručí. Vzala jsem její telefon a volala jejím rodičům. Než dorazili, seděli jsme na podlaze pánských hajzlů. Já měla v náručí cizí holku a kolíbala jí jako malý dítě. A dost silně jsem přemýšlela o tom, že by se mi taky hodilo objetí jak sůl.
Po tom, co si ji odvezli, jsem jen tak tak doběhla zpátky a vyhodila celej oběd. Dva dolary padesát byly v hajzlu a to doslovně.

Max & Mike

26. june 2014 at 0:03 | Elie
16. 5. 2014
Max & Mike
"KURTIZÁNA"
....... Už od 16. století však označoval milenku, konkubínu anebo profesionální společnici vysoko postavených mužů. Taková žena měla mnohdy silný politický vliv a musela umět zvládat složité diplomatické situace........

Je půl jedný ráno a já se muchluju s fotografem v jeho autě a právě mi zvoní posranej telefon a na displeji mi bliká jméno Max. Můj nejlepší přítel ze střední. Znám ho ještě dýl než Becu. Je to můj nejlepší přítel a zároveň bratr mého exsnoubence. A je gay. Jsou zvláštní sourozenci. Mike a Max. Starší Mike ten největší bitkař, kterej kdy na Silverborough high byl. A mladší Max, no prostě můj milovanej Max. Nemluvili jsme spolu pořádně od….no od doby, co mě Mike nechal. Ne že bychom nemohli nebo nechtěli, protože by to mohlo bejt kurevsky trapný, ale proto, že studuje veterinu kdesi na druhý straně Států.
"Maxi, zlato?" Ale místo jeho odpovědi jsem slyšela jen ozvěnu hudby a šramot. Pak jsem v telefonu zaslechla "tak vstávej ty buzno." A v tu chvíli jsem viděla rudě. A věděla jsem přesně co se děje.
"Sory musím jít." Z auta jsem skoro vypadla, ještě pořád nažhavená a lehce mimo. No dobře a ještě nasraná. Ne na Maxe. Vlítla jsem do klubu, ale nikde tam nebyl. Vyběhla jsem zase ven a cestou porazila pár lidí. Do zadní uličky vedle klubu mě doprovázelo "kam čumíš, ty krávo!" Moje tušení se potvrdilo, nad Maxem se skláněly tři postavy a jako čvrtej se k nim přidal ten posranej Cameron. "Hej! Táhněte do hajzlu vy sráči." Vzhlídli. Začali zdrhat. "Camerone, ty podělanej zkurvysynu koukej se zastavit!" Opravdu zastavil a já mezitím doběhla k němu a napálila mu jednu levačkou (už zase) přímo z rozběhu. Zavrávoral. Klekla jsem si na zem k Maxovi. Pomalu ke mně otočil obličej a já jsem se málem rozbrečela, když jsem viděla, jak vypadal. "Maxi zlatíčko, vydrž to, přijede pomoc." Hodila jsem telefon po Cameronovi. "Volej 911 hned. Doufám, že víš kdo je jeho brácha, protože tě zabije, až se to dozví a jména těch ostatních kriplů z tebe vymlátí taky." "Co to meleš Kiaro?! Já mu nic neprovedl a tys mě znovu praštila." "Jo? Na jakou rvačku to svedeš tentokrát Camerone, když tě viděla půlka klubu?" V dálce houkala siréna. Záchranku už stihl přivolat někdo jiný. O pět minut později už zdravotníci nakládali Maxe s kapačkou a límcem na krku do sanitky. "Teď se mě Camerone zeptej znova, co mám s tebou za problém. Protože já vím, co se stalo 17. února." Jakmile zaslechl to datum, odstrčil zdravotníka, který mu ošetřoval nos a vydal se k sanitce. Měl smůlu. Druhý záchranář za námi zavřel dveře a poslední, co jsem viděla, byly Cameronovy vyděšený oči.

American students party

25. june 2014 at 23:30 | Elie
15. 5. 2014
American students party
"KURTIZÁNA"
....... Už od 16. století však označoval milenku, konkubínu anebo profesionální společnici vysoko postavených mužů. Taková žena měla mnohdy silný politický vliv a musela umět zvládat složité diplomatické situace........

Hádejte, kde jsem dnes večer skončila. Ano, správně v klubu Red caffé, odkud odjížděl párty autobus. Jsem zvědavá, zda se země zachvěje v ten den, kdy budu schopná Becce něco odříct.
Jako první třešnička na dortu byl Andy. "Kiaro?" Otočila jsem se. V košili vypadá fakt dobře. "Kdo to je?" šeptala mi Beca do ucha, stoupajíc si na špičky, aby z něj zahlédla alespoň kousek. "Profesore Mikelsene." Nasadila jsem profesionální stowattový úsměv. Rozesmál se. "Vážně Kiaro?" Becce málem vylezly oči z důlků. "Takže tohle je TEN profesor?" "Ano Beco, tohle je můj profesor literatury." "Andy." Podal Bece ruku. "Ahojky," zašvitořila Beca svým flirtovacím tónem a já věděla, že je čas se zdechnout. Měla jsem na sobě nové tmavě modré pouzdrové šaty a lodičky na klínku. Ty čtrnáctiletý blbky ještě nepřišly na to, že na klínku se v alkoholovým opojení líp chodí i tancuje a nebolej nohy, když dorazíte v půl pátý ráno domu. No, a když si to chcete s někým rozdat ve stoje opřený o zeď, má to taky svoje výhody. Takže si dál umírejte na jehlách.
Jop byla jsem ztracená v myšlenkách, když jsem zaslechla nějakou krasotinku. "Drakeu bolí tě to moc? Určitě přijdu na způsob, jak tě vyléčit." Chtělo se mi zvracet z tónu jejího hlasu. Takový kravky nesnáším. Rozcapené, rozmazlené a úplně tupé. Díky bohu, že patřím jen do kategorie děvka. Aspoň jsem upřímná, sex nebo nic. Ale tyhle nabalují kluky typu Bad Boy Cameron a myslí si, že jsou v posteli tak dobré, že s nimi zůstanou. Ve svý podstatě máme s Drakem stejnou taktiku. Nemohla jsem si pomoct a otočila se. "Jo chudáčku Drakeu, kdopak tě uhodil? To musel mít nejmíň dva metry co?" Musela jsem se usmát, když zrudnul jako rajče. "A bejt tebou kočičko tak si dám bacha má syfla." Štítivě se odtáhla. Pak jsem se otočila a dopřála mu pohled na svůj zadek a nohy, protože v těhle hadrech vypadám sakra dobře. Sakra dobře taky vypadal DJ, který s náma měl jet v autobuse. Jenže okolo něj bylo holek jak nasráno. Byl ten typ, co to s holkama umí. Užije si a už nezavolá. Ideální pro mě. Možná jsem skrytej chlap nebo se rychle učím. Nikdy je nenaháním. Čekám, až přijdou oni. Zlatý pravidlo, kterým by se měly řídit všechny ženský. Když ho nebereš, tak ho prostě nebereš a nech toho sráče jít. Stihla jsem si dát panáka a zapálit si a DJ už si táhl nějakou šestnáctku na hajzly. Fuj. Já vím. Já vím, ale pohodlí a hygiena je prostě pohodlí a hygiena. Jsem prostě děvka na "úrovni". Po deseti minutách vylezli a já přemýšlela, zda tu pubertální chudinku zklamal nebo jí namluvil, že to byla rychlovka. Přišlo mi na nich něco divnýho. Vůbec si to nerozdali, jen si prohodili hadry. Zajásala jsem.
Okatě jsem přehlížela Camerona, který si stoupl přede mě, a dál se pobaveně kochala DJ v dívčím tričku s americkou vlajkou. Mávla jsem před ním rukou "bráníš mi ve výhledu." "Nemáš šanci, není to tvůj typ." "Jak ty to můžeš vědět Camerone." "Už ti nezavolá." "Já vím, sázím na to. A právě odcházím." Zahodila jsem cigaretu na zem a zašlápla jí svojí úžasnou botou. Chytil mě za zápěstí, když jsem se otočila k odchodu. "Takže ty mě nesnášíš, protože jsem kurevník a přitom jsi úplně stejná." Ano, ne. Prostě mám svůj důvod. "Jo." Odtušila jsem. "A jestli ze mě tu ruku nesundáš, tak přísahám, že ti ji zlomím." Ve tváři měl výraz ohromení. "Ty jsi úplně stejná děvka jako já Kiaro." Neptal se, konstatoval. No dobře možná trošku jsem stejná kurva jako Drake "blbeček" Cameron. "V žádným případě nejsme stejný Camerone. Já to nedělám pro zábavu. A rozhodně ne násilím." No co nemusí to vědět.Udělal krok dopředu a sklonil se ke mně. "O čem to sakra meleš?" Byli jsme tak zaujatí slovní výměnou, že jsme si ani jeden nevšimli párty fotografa. Až když nás oslnil blesk, oba dva jsme vzhlédli. Bezva. Musí tu fotku smazat.
Když jsem se konečně prodrala davem pipinek s duck faci až k němu, tak byl otočený zády. "Hey." Zaklepala jsem mu na rameno. Otočil se. Wow, takhle zelený oči jsem v životě neviděla. Srát na DJ "Potřebuju vidět tu fotku, před chvílí si nás fotil." "Okey." Stoupla jsem si za něj a koukala mu přes rameno na fotky, co přepínal. "Stop." A kurva. Vypadáte fakt žhavě, jakoby jste si to chtěli rozdat na tom parketu." Jo přesně tak ta fotka vypadala. " Hm je to kretén, potřebuju, abys jí smazal." "Co kdyby jsme to probrali u mě v autě?" Přikyvuju. Tak to bylo rychlý.
Posadil si mě na kapotu auta. Chtěla jsem protestovat. Ale naše ústa se doslova srazily v polibku. Jednou rukou mě držel za vlasy a druhou mi putoval po stehně pod šaty. Jen pro informaci, vážně není nic víc sexy než dlouhonohá ženská v šatech na kapotě černýho auta. Já vím, je to egoistický rouhání, ale srát na to. Souhlasný hvízdání nás oba vrátilo do reality. Přestal mě líbat a oba jsme lapali po dechu. Smazal fotku a otevřel dveře u spolujezdce a sedl si na sedačku. Jsou chvíle, kdy svoje dlouhý haxny nesnáším. Tohle byla jedna z nich. Snažila jsem se obkročmo posadit na jeho klín a přitom si obě nezlomit, aby mohl za námi zavřít dveře. Pak už jsem celýho zasranýho Camerona a JEHO pustila z hlavy. Teda aspoň do tý chvíle než mi zazvonil telefon.

Student's life

23. june 2014 at 22:47 | Elie
14. 5. 2014
Student´s life
"KURTIZÁNA"
....... Už od 16. století však označoval milenku, konkubínu anebo profesionální společnici vysoko postavených mužů. Taková žena měla mnohdy silný politický vliv a musela umět zvládat složité diplomatické situace........

Studenstkej vysokoškolskej život je v celku pohodovej. Do školy chodíte, kdy chcete, můžete pít, protože už vám bylo jednadvacet, a když ne, tak stačí falešná občanka. Do školy si skočíte čtyřikrát do týdne, zas to nebudem přehánět ne. Nikdy ne před osmou a někdy ani ne před desátou, protože lidi s titulem jsou stejně líný vstávat, jako my obyčejní studenti. No, a když máte SAT nebo GED tak máte nějaký kredity navíc, takže stay chill- don´t kill.
Nedivila jsem se, že Beca byla studentskou americkou párty nadšená a nic ji nemohlo odradit od toho, aby se zúčastnila a já spolu s ní. Nic, kromě mojí tvrdohlavosti.

"Kiaro, no tak, " zaúpěla prosebně. "Nemůžu Beco, v pátek mám exkurzi a chci bejt vyspalá a bez kocoviny. " "Notak, za lístek chtěj jenom 20 babek. " Zkouší to na mojí praktickou stránku. "Becs je to studentská párty a pokud vím, tak ty už studentem nejsi." " Okej ještě ti brnknu, popřemejšlej o tom. Pa NKN." "Vážně Beco? Vytahuješ na mě nejlepší kámošky navždy? " "Ne, u tebe to znamená Neodolatelně Kurevsky Nadržená. " Vyprskla jsem smíchy. To, že fakt nikam nejdu, už jsem vyprávěla hluchému telefonu.

Bad day

13. june 2014 at 0:04 | Elie
13.5.2014
Bad day

"KURTIZÁNA"

.......Už od 16. století však označoval milenku, konkubínu anebo profesionální společnici vysoko postavených mužů. Taková žena měla mnohdy silný politický vliv a musela umět zvládat složité diplomatické situace........

Někdy mívám dny,kdy ho nesnáším a dokážu zapomenout. Někdy zas po něm křičí každá buňka mého těla. A někdy mám prostě dny, kdy čekám až zase přijde z práce a já mu udělám večeři, dáme si společnou sprchu a půjdem spát. A někdy mám dny, kdy se tohle všechno smíchá dohromady a já se v tom topím s elegancí sobě vlastní. A v tyhle dny, mě nesnáší i Beca a to je co říct.
Takže když na mě před mou kolejí čekal Drake "blbeček" Cameron bylo zaděláno na další průšvih.
"Ale notak, Camerone ty chceš ztrapnit znovu? " "Esej! " Skoro po mě to slovo plivnul. "No a? Dělej si co chceš Camrone. Já musím do knihovny. " "Nebuď sobec potřebuju dobrou známku. " Jako kdybych slyšela JEHO. Jsi sobecká... Tak jsem se prostě otočila a levým hákem mu napálila jednu do xichtu. Ani nevím, kde se to ve mě vzalo. "Do hajzlu. " Vydechla jsem bolestí a svírala si levou ruku. Jop tohle už ve filmu neukážou. Jednou rukou si držel tvář a druhou mě natlačil na zeď vchodu. "Co to kurva bylo? " "To kurva bylo NE, Camerone." "Ježiš, co máš za problém?! " založila jsem si ruce na prsa a povzdechla. "Nemám žádnej problém, jdeš se mnou do tý knihovny nebo ne? " " Jsi magor."

"Ahoj Jeany. " Zahalekala jsem na brýlatou slečnu za počítačem. Hm Jeany asi by se dala definovat, jako jedna z mála mých holčičích kamarádek. No jo prostě nejsem ten typ na vzájemný lakování nehtů a co. Ale WTF to vážně platí nějaký nepsaný pravidlo, že lidé s brýlemi jsou geneticky předurčeni být správci knihoven? A ještě jedna věc. Teď to přijde.
"Kiaro, slyšela jsem, že prý podle Camerona jsi lesbička jo? " Vidíte říkala jsem to. "Oh, on je tu s tebou? " "Jeany, zlatíčko, jsem si jistá, že nejsem, ale kdyby ano, byla bys první za kým bych pálila, přísahám." Mile jsem se na ni usmála. Lehce zčervenala a tiše zašeptala. "To je milé." A pak se dětinsky zamračila na Camerona. "Už odcházím, takže pak nezapomeň zamnknout, ano? A klíče dej, no ty víš kam. " Hodila nenápadně rychlý pohled na Camerona. No jasně Jeany blbeček Cameron určitě půjde vykrást knihovnu.

"Takže jsme tu sami? " "Oh Camerone, snad nejsi posranej strachy? " "Tak ještě jednou Kiaro, " vyhrůžně ke mě přistoupil, "co máš kurva za problém? " Snad poprvé jsem byla vděčná za svou výšku, protože jsme si koukali do očí. "Kromě toho, že jsi blbec? Asi žádný." "Co ti na mě tak vadí? " "Dýcháš? " Odtušila jsem. Tvář už mu začala pěkně modrat. Tak tam stál, obě ruce opřený o regály a já mezi nima. Proč mám kurva nutkání se tý jeho posraný modřiny dotknout. "Bolí to? " "Jako čert. Trénuješ s Tysonem nebo co? Proč si mě vůbec praštila? Kvůli těm kecům ve škole? " "Satisfakce. " "A za co? " "Ježiš já nevím Camerone. " Povolila jsem ramena. "Já fakticky nevím Camerone."


I´m writing to you

9. june 2014 at 23:10 | Elie |  Téma Týdne
Píšu Ti, píšu smutný psaní
ale odpovědi nečekám
vím, že to mám prostě marný
a Tebe už se nedočkám
tak Ti píšu za listem list
s vědomím, že ty jej nikdy nebudeš číst...
Píšu Ti, píšu své vyznání
každou noc
Až mě to k šílenství dohání
že pořád Tě miluji moc
THX 4 visit. P.S:Come back soon Elie