August 2013

Life is a bitch

25. august 2013 at 22:29 | Elie |  Téma Týdne
Life is a bitch and we are her customers and we pay, everybody pays, but different prizes. Všechno v životě a vlastně život jako takový má svou cenu. Lidský život je hrozně krátký a zároveň hrozně dlouhý a ne vždy spravedlivý. Dneska jsem od někoho slyšela větu, která by mě ani nenapadla..On je potrestaný svou existencí. No a v týhle větě bylo tolik pravdy. Každý máme svůj život a každý z nás má nějakou bolest. Já se dnes přesvedčila, že nějaké to plynutí života a něco na způsob chodu osudu a trestání viníků existuje. Někdy v životě prostě jen stačí počkat a to co má přijde samo. Jo je fakt, že častokrát vás život tak ojebe, že už nemáte chuť jít dál, ale pak zas vás na nohy dostane ten život samotný. Obyčejný západ slunce, to jak chutná polibek, bublinky z Coly, prostě cokoliv co vás jen napadne , protože i když je život děvka a my všichni zakazníci, co platí svou cenu, je to krásná věc a každý nový život, který vzniká je v nás a dává nám tu sílu znovu vstát po všech držkopádech. So life's a bitch but I won't pay today!

Satisfakce

6. august 2013 at 22:18 | Elie |  Úvahy
Satisfakce páááni, jak to slovo sladce zní...Jenže každé zadostiučinění má haček, pokaždé je nějaké ale. Občas přijde zcela nečekaně, aby vzápětí vymizela jak bublinky ze šampaňského. ALe i za ten prchavý chvilkový pocit to stojí :)

Letní šaty s kabelkou-květinové

6. august 2013 at 0:40 | Elie |  Šití
Troška inspirace z letního počasí a ze zbytků kamaradčiny sukně :D Jop a kabelka je funkční otevírací a dají se do ní ukládat věci :)

Celý model tento je na prodej i s panenkou

Detail šněrování- poznámka: tohle není originální barbie, proto je jí model trochu větší

Detail předního zdobení

Detail lemování

Detail kabelky-zavřená Detail kabelky-otevřená
V případě zájmu o koupi stačí napsat do komentářů

Červené společenské šaty s kloboučkem

6. august 2013 at 0:16 | Elie |  Šití
Červené společenské šaty s klouboučkem. Zapínání je na suchý zip, rukávky mají tzv. balónový tvar a klobouček je funkční drží na hlavě a nepadá (ještě aby jo, byla s ním šílená piplačka :D) Jop a mimochodem všechny modely jsou šité ručně.

Celý model

Detail korzetu

Zapínání na suchý zip


Detail kloboučku


V případě zájmu o koupi stačí napsat do komentářů

Svatební šaty pro Barbie

5. august 2013 at 23:24 | Elie |  Šití

Původně jsem šila šatičky pro sestru na její panenky a teprve nedávno jsem se rozhodla být trochu "komerční" a rozhodla jsem se, že je zkusím prodávat. Tohle jsou první 4 modely :)
Tak první model Svatebních šatů-všechny šatičky jsou šité na pravou Barbie.
Celý model :)
Detail korzetu


Detail zadního šněrování


Detail závojeSpodnička na suchý zip
Svrchní sukně


V případě zájmu o koupi stačí napsat do komentářů

Dostala jsem sprda...

5. august 2013 at 22:17 | Elie
Dostala jsem od kámoše sprda, že prý pěkně seru na blog, tak jsem tu abych to napravila. Zároveň oznámení o tom, že přidávám novou rubriku o šití pro Barbie a následném prodeji mým výtvorů. Zatím mám hotové čtyři modely a postupně je představím a přidám do nové rubriky a už se na to moc těším. Taky chystám několik nových povídek na pokračování a snad konečně dokončím povídku věříte v osud :)
THX 4 visit. P.S:Come back soon Elie