April 2012

look

17. april 2012 at 19:29 | Elie |  Collection for him :-♥
Po dlouhé době jsem se na sebe podívala do zrcadla, teď nemyslím, že jsem do něj nemrkla ani ráno než jsem vylezla z baráku, ale pořádně jako to dělaj barbínky, když hledaj neexistující kazy na jejich kráse a lookla jsem se pořádně na svůj krásnej xichtík X) Zjistila jsem, že vypadám hrozně unavená a smutná a potřebovala bych se pořádně vyspat. Zároveň jsem zjistila, že se z mojí tváře ztratila ta buclatá Elie a objevila se tam dospělá Elie už několikrát ojebaná životem, je to v očích. A že lidé kteří mě znají a chtějí mi udělat radost, tak lžou tím, že tvrdí, že jsem podobná mamince :D kecy jsem celej můj milovanej fotříček..A tak na sebe koukám a ve svých očích vidím úplně jinou holku než před pár lety..A docela mi chybí ta malá nevinná a šťastná malá holčička, co tam už není, ale co se dá dělat, život jde prostě dál..Ještě minulý rok v těch očích byla schovaná ta tichá, smutná Elie, teď je tam ta hlasitá a stále smutná Elie. Můj život se změnil jedním listopadovým hecem a jedním člověkem, za kterého budu osudu vděčná až do konce svého života. Budu děkovat osudu, že mi tenhle člověk vpadl do života a změnil ho a ani si nejspíš neuvědomuje jak moc. Dal mi něco, co Vám jen tak někdo nedá.. Dal mi lásku a pocit, že i já můžu být pro někoho důležitá a pocit být milovaná, víru v lidi a přátelství. Mám spoustu předmětů a nádherných vzpomínek a milion datumů, kdy jsem byla nejšťastnější za celý svůj život, ale teď se prostě musím smířit s tím, že už to nikdy mít nebudu, on už o to nestojí... Víte každý člověk na konci rekapituluje, já taky a vzpomínám na to, jak jsem se postupně díky němu měnila z šedé myšky a na holku, se kterou si lidi rádi pokecají a mají ji rádi a za to jsem mu ohromě vděčná, protože on si třeba ani neuvědomuje, co všechno mi tím dal.. Strašně mi chybí a chybí mi i naše nekonečný procházky, mrznutí, pošťuchování, tulení, jeho vůně a teplo prostě mi chybí on, ale už se nikdy nevrátí a mě to moc bolí... Ale co se dá dělat život jde dál snad jen..
Ztratila se dívka v temném lese citu,
bloudí, neví, volá: "Jsi tu?"
volá Tebe, srdce její svírá strach,
slané kapky pravdy na řasách,
tak strašně by Ti chtěla říct,
že by stála o něco víc.
Vidíš, už zase píše ty verěe zatracené,
srdce i duši má rozpolcené,
mrzí jí to, říct Ti to nechtěla,
ví, že se tohle prátelům nedělá.
Tak moc by se Tě dotknout chtěla,
aby už lhát Ti nemusela,
je jí jasné, že o ni nestojíš,
že ji odmítneš spíš,
tak sbírá odvahu, dát Ti to číst
a doufá, že nepřijde nenávist....

I´m done

8. april 2012 at 16:59 | Elie |  Povídky
Fialová ofina jí padá do čela, tiše sedí na studených dlaždicích a zírá do prázdna před sebou. Je pevně rozhodnutá. Kolem ní zuří vánice a ona promrzá na kost, vločky se třpytí v jejích vlasech. Duši má rozervanou na cucky a ze srdce nezbylo nic, prišla o všechno, když řekl "sbohem můj živote" , protože ví, že už se nevrátí.... Stejně jako její bolest vířily vločky kolem ní a studily na tváři a schovaly slzu, která se osaměle loudala přes její tváře. Lituje, že život není jako phádka a nemá šťastný konec nebo v něj snad doufat má? Ozve se cvaknutí zásobníku revolveru a natáhne kohoutek. Chladný vzduch kolem ní pročísne žhavý zvuk výsřelu, po tváři se jí rozlije úsměv a ztuhne a padne na podlahu... Do dopisu na rozloučenou napsala "natrhala jsem Ti fialky, krásně voněly. P.S. :Miluji Tě" Kolem zní melodie Jamese Blunta a v chladnné vzduchu se vznáší slova "Goodbye my lover, goodbye my friend.." Její tělo pomalu chladlo a sněhová pokrývka ji přikrývala a vítr rozfoukal kytičku fialek po podlaze. Když dorazil k ní, mohl obejmout to, co z ní zbylo, jen tělo bez duše. Objímal jí a šeptal jí do ucha "Jsem tady lásko moje a už nikdy neodejdu, jen se mi prosím vrať, miluju tě a už tě nikdy neopustím prosím, vrať se mi lásko.... Vítr mu k nohám přivál fialku...

Freedom of words

6. april 2012 at 11:58 | Elie |  Téma Týdne
Notak lidi proberte se, k čemu Vám je svoboda slova, když všichni stejně meleme sračky a nejvíc ti, kteří vědí o životě hovno. Svůj podělanej život tím stejně nezměníte a ostatní to nezajímá, takže FREEDOM OF WORDS. Melte si co chcete všem jsou Vaše slova i Vy totálně u prdele.
With all the love, your Elie
THX 4 visit. P.S:Come back soon Elie