July 2011

THE BLACK OSLO

25. july 2011 at 20:51 | Elie |  Téma Týdne
Musím přemýšlet o pohledném blonďatém norovi, který je narcistický masový vrah. Příbuzné v Norsku nemám, s touhle zemí nemám společného nic. Bohužel je mi těžko u srdce když vidím, jak jeden hnusný narcista skončil tolik krásných a mladých životů. Neznám ty lidi přesto je mi smutno, když vím, že přes sedm desítek lidí už se nikdy nevrátí domů ke svým rodinám, že už nikdy neuvidí slunce, že už je NIKDO NIKDY nepolíbí. A že další desítky lidí, co přežili bude tenhle den NAVŽDY děsit ve snech a ta bolest, ta svírající bolest z toho, že už nikdy neuvidí své milované, co jim do KONCE života bude svírat hrudníky. A co jeho otec? Myslel na něj, když mačkal spousť a střílel do lidí? Je možné milovat takovouhle zrůdu, ano zrůdu, neznám toho člověka a nevím, co ho k takovému činu vedlo, ale když prohlásil, že necítí vinu, tak je zrůda. Přála bych mu pomalou a bolestivou smrt, nechala bych každého pozůstalého si praštit. Nebyla by to satisfakce za jejich milované, kteří se nevrátí. Jen by to možná aspoň trochu tlumilo bolest, vztek a touhu po odplatě. Vím, že je to ode mě kruté, a že spravedlnost a soudy ho potrestají, ale vyprávějte to lidem, kteří milují. On se jich také neptal, zda chtějí zemřít a navždy všechny a všechno opustit, tak vás prosím vstaňte od hloupého facebooku,icq,twiteru či dalších sociálních sítí a běžte obejmout ty jež MILUJETE.

Proof

14. july 2011 at 22:32 | Elie |  Básničky
Musím mít důkaz, že tam někde žije,
že není jen výplodem sladké fantazie
Tak bičuji, mučím svou ubohou duši
aniž ta chudinka tuší
že jsi skutečný ,dýcháš,miluješ
ohněm věčným, že vpaluješ
polibky,dotyky bázlivé,
sladké, tak sladké a svádivé
stále se sama sebe ptám,
zda nepodléhám sladkým vidinám
Ne už vím, že skutečně žije,
jeho srdce společně s mým bije

Stávka

11. july 2011 at 20:33 | Sam |  Téma Týdne
STÁVKA
Slovo skloňované v různých pádech.(Ve všech sedmi XD) Mě osobně se líbí teda alespoň té části, která nemusela ve čvrtek dojíždět do školy. Však na druhou stranu ta logická část(radši nespekuluju zda menší, nebo vetší xD) si říká:"sakra oni se zbláznili" každý se prohlašuje za vítěze. Jak odboráři, tak Kalousek s vládou. No jo jenže podle mě není vítěz ani jeden.Pdbpráři sice zastavili dopravu skoro v celé Čr, ale lidé vyrazili na kolech, bruslích, či koloběžkách. Ještě pár takových stávek a vymýtíme místo špatné vlády obezitu ;) Pak takhle půjde ministr zahraničí na summit s Američany(trpí obezitou hodně) a rozhovor bude probíhat asi takto : "Nejste moc prosperující země, jak se vám podařilo vymítit obezitu? Ale to víte, máme pořád nějaká stávky v dopravě, tak všichni jezdí na kole" Netvrdím, že stávka je špatná a že by se nemělo jít za věc bojovat, ale pokud se vláda o dobory nedokáží dohodnout a navzájem si nezvedají telefony je to fakt na hlavu a k ničemu...Jistě dopravci si své výhody zaslouží, vozí nás do školy, do práce, na výlety a všude kam potřebujeme.Prý stávkovali i za nás, no mohli se mě aspoň zeptat.Asi si říkáte,no to se jí to kecá, když sedí ve škole, ale vím,co je práce a jak je těžká. Věřte mi občas bych šla radši házet lopatou, než seděla ve škole.Oceňuji lidi, kteří dokáží vydělávat a své peníze si zaslouží.Je potřeba šetřit, aby se snížil schodek, jenže už není odkud brát. Tak se reformuje.Reformy jsou dobré, pokud jsou kvalitní.Vládě prý jde o občany, bohužel tímto spíš dokazují, že si práce svých občanů neváží.A oni odcházejí, jenže přijdou jiní, kteří budou tzv. držet hubu a krok.Připadám si jako na pískovišti s malými dětmi. "Tak ty si mi vzal lopatičku, tak já ti zbořím bábovičky." A co třeba: "Dobře vezmeš mi jen půlku lopatičky a až to půjde vrátíš mi jí a já nechám tvoje bábovičky."Nešlo by to??Nešlo, protože všechny děti jsou tvrdohlavé...


Comeback

11. july 2011 at 20:21 | Elie |  Úvahy
Tak po delší době jsem zpátky a chystám se psaát jeden článek za druhým.Je tu léto to znamená koktejly, párty, žhavé sluníčko i žhaví krasavci, bazén, výlety a prostě vše co k létu patří.Nebojte na letní lásky jsem nezapomněla :-) Co však dělat, když je vaše láska celoroční? Zopakujte si své první rande ;) Jeden článek bude věnovaný tomuto tématu :-) V plánu je přidání další rubriky.Samozřejmě chystám pokračování příběhu Věříte v osud? pár nových povídek i úvah a spoustu dalších novinek, takže se těšte ;)
Hi my name is Elie I´m back and I really love sumerrrrrr

THX 4 visit. P.S:Come back soon Elie