October 2010

Co když.....?

20. october 2010 at 21:01 | Sam |  Povídky
Úvodem předesílám, že nejsem věřící.Přesto mě Bůh jako takový a otázky kolem něj doslova fascinují.Tohle je prostě jen povídka o dualitě světa.Anebo možná taky ne :D

Jsem Tvá......

19. october 2010 at 20:53 | Sam |  Téma Týdne
Jsem temnota v Tvém srdci. Jsem na dně Tvé duše. To já vyvolávám pocit viny. To po mě zbydou jenom stíny. Uchopím Tě zevnitř, rozervu a strávím. Rozsápu Tě a pohltím. A až se křehké snítky rudých květů budou snášet k zemi, já se budu smát, krvelačně smát, nahlas křičet a Tobě lhát.Jsi tak hloupě naivní, že věříš v happyendy. Já jsem ta, jíž se bojíš, protože Ti můžu dát svobodu. Té svobody se bojíš ještě víc než mě. To já osvobodím Tvé představy a také já Tě jimi spoutám. Hlupáku, miláčku, idiote, lásko, pitomče, to vše klidně zvolám a Ty se budeš stále bát sám sebe. Budu se sápat po Tvých kotnících a osvalených lýtkách, směrem vzhůru k Tvým bokům. A na Tvé světlé kůži zůstanou mé otisky. Zůstanou tak hluboko vpálené do masa a otisknou se Ti až do morku kostí. Morbidní? možná, ale mám na to právo. Už to cítíš? jak Tvá duše černá? Jak ji trhám na cáry? a to jen proto, že můžu? A Ty s tím nic nezmůžeš,jsem Tvou součástí. Děsí Tě to, budí ze sna, no a co, koho to zajímá, když ne mě? Jsem tak temná, jak jen můžu být. Lapená v černé kožené svěrací kazajce z Tvých pochybností a obav ze studu utkané. Myslíš, že jsem krutá a morbidní? Ale no tak, vždyť to víš, že za nic nemůžu. Přestaň si hrát. Jsi tak slabý, a proto se bojíš. Tak mě ovládni, vždyť jsem Tvá, svlékni mě, odhal, zraň. Vážně jsem jen Tvá, Tvá FANTAZIE.
bhnhn

GLEE

7. october 2010 at 21:28 | Sam |  Zajímavosti
Glee-muzikálový seriál dobývá Českou republiku, že by nový HSM?Omyl je to takový normální seriál z trochu nenormální střední o normálních puberťácích a jejich trochu víc nenormálních problémech.Kdo nesleduje, dělá velkou chybu.Prostě vás dostane, i když nechcete.Takže každou sobotu na televizi COOL a zpívejte:I´m walking on sushine oooo.....Jo a mimochodem úplně úžasné webovky o seriálu GLEE
g

Věříte v osud(část 9.)

7. october 2010 at 21:11 | Sam |  Povídky
Procházela dlouhou chodbou paláce z červené žuly,
podpíranou spoustou sloupů, zdobených zlatými rytinami.Ocitla se v Egyptě, 3000 let před naším letopočtem, Sam to cítila, jako někteří lidé cítí, že bude pršet.Vše jí přišlo důvěrně známé jako doma.Žena jdoucí vedle ní ji neustále popoháněla, že obřad každou chvíli začne.Ona jako spousty žen před ní a spousty po ní se stane nádobou pro sladkou Bastet a zlostnou Sachmet.
S trhnutím se posadila.Ucítila teplo těla vedle sebe, kočičím zrakem přejela siluetu Dwaynova těla a musela se usmát.Protáhla se a rozpomínala se na sen.Hodila na sebe černé tílko a džíny.Zapnutý notebook jemně vrněl a text vyhledávače se odrážel v Saminých očích, kurzor blikal a čekal na zásobu jedniček a nul.Zadala rituály spojené s Bastet a vyhledávač vyhodil tisíce odkazů, pokaždé jinak interpretované, ale všechny se shodovaly.Tisíce slov popisující starý egyptský rituál převtělení bohyně Bastety do člověka, aby mohla zjednat nápravu v lidském světě a měnit se na bohyni války Sachmet.
Samanta si vzpomněla si na matku, jak jí říkala :Sladká jako Bastet, zlostná jako Sachmet.Najednou jí ta slova dávala smysl.To ona se stala Bastetou i Sachmet.Náhle zbystřila, pomalu otočila hlavu ke dveřím.Rovnou od stolu ladně skočila k posteli.Sjela Dwayna pohledem a ukazováčkem přejela od jednoho konce jeho ramena k druhému.Naklonila se k jeho uchu a pošeptala mu:Vstávej zlato.Ucítila jeho kořeněnou vůni.Okamžitě procitl.Musíme jít Dwayne.Hoď sebou!
bs

Podzim

4. october 2010 at 19:53 | Sam |  Téma Týdne
Malá tmavovlasá holčička sedí na okenním parapetu a malou ručku má přitisklou na zamlžené sklo, pozoruje padající listí.Přemýšlí o gravitaci a o tom, že stromy ukončují své vegetační období.Pak požádá maminku, aby jí uvařila kakao a řekne si , že je to vlastně jen roztok z odtučněného mléka a kakao zná kakaové boby jen z obrázku na obalu.Po vypití si spočítá nutriční hodnotu a kalorie půjde spálit pouštěním draka.Na otevřené louce lemované pestrobarevnými stromy ji zaujme napnutá pavučina a ona bude vědět, že vydrží stejně jako ocelové lanko.Co na tom, že skrz perličky rosy jde vidět duha, vždyť je to jen obyčejný lom světla.Asi Vám to přijde jako trochu bizardní výklad podzimní krásy, ale co když už jednou nebudou malé holčičky, které by se zeptaly:A maminko, pročpak padá listí směrem dolů?Se zvědavým kukučem na tváři.Co když už jednou nebude nikdo, kdo by se ptal:A pročpak padá listí směrem dolů?

A TAK SE PTÁM VÁS A VÍTE, ŽE LISTÍ PADÁ SMĚREM DOLŮ?Nechci slyšel, že díky gravitaci, to vím.JEN MI PROSÍM ŘEKNĚTE, ŽE JE TO KOUZLO :)
OBR PODZIM
THX 4 visit. P.S:Come back soon Elie